PIĘKNE USTA

Kontakt: 📞 +48 722 371 646

POWIĘKSZANIE, MODELOWANIE, NAWILŻANIE I ODMŁADZANIE UST

Odpowiednio dobrany kwas hialuronowy to gwarancja pięknych, pełnych i cudownie nawilżonych ust bez efektu „przerysowania”.

To zabieg dla kobiet w każdym wieku, usta bowiem można delikatnie powiększyć, nawilżyć, zlikwidować asymetrię, poprawić ich kontur i jędrność.

To zabieg także dla mężczyzn, mających problem z nadmiernym wysychaniem i bolesnym pękaniem skóry ust lub ich asymetrią.

Usta to wizytówka całej twarzy, to właśnie na nich najczęściej skupia się wzrok rozmówcy, a zmysłowe wargi przyciągają uwagę. Piękne, ale w naturalnych granicach. Piękne - nie znaczy wielkie.

Wiele kobiet marzy o pięknych, kształtnych ustach. Niestety nie każdą z Pań natura obdarzyła harmonią kształtnych ust bądź też na nich odcisnął swój ślad upływający czas. Z wiekiem wokół naszych ust pojawiają się liczne zmarszczki, zanika wyraźna granica czerwieni wargowej, górna warga robi się cieńsza, a kąciki ust stopniowo opadają.

Podczas procesu starzenia wysusza się ich powierzchniowa warstwa, tracą naturalny połysk, pojawiają się małe zmarszczki, zmniejsza się objętość ust. Dla dzisiejszej medycyny nie stanowi to problemu. Obecnie dysponujemy możliwościami, które będą w stanie usatysfakcjonować każdego.

Dzięki odpowiednim preparatom kwasu hialuronowego możemy:

Dla zminimalizowania dolegliwości bólowych zabiegi w okolicy ust wykonujemy w znieczuleniu lub wykorzystując preparaty kwasy hialuronowego ze znieczuleniem.

Preparaty którymi wykonujemy zabiegi są wyrobami medycznymi dopuszczonymi do stosowania jedynie przez lekarzy przeszkolonych w tego typu zabiegach: STYLAGE, SAYPHA (Princess), NEUVIA, Restylane, Juvederm itp.

 

Zadzwoń aby uzyskać więcej informacji

 📞 +48 722 371 646

© Małgorzata Markuszewska 2019