Mezoterapia

Dowiedz się więcej o medycynie estetycznej
9-mezo

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami pod numerem: +48 722 371 646

Mezoterapia to bardzo skuteczna i bezpieczna metoda wykorzystywana do poprawy jakości i wyglądu naszej skóry. Główny cel jaki stawiamy sobie wykonując zabiegi mezoterapii to odżywienie, rozjaśnienie, nawilżenie i odmłodzenie skóry. Mezoterapia pozwala na redukcję istniejących drobnych zmarszczek oraz zasinień pod oczami, skutecznie i długotrwale nawilża, odżywia, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, zwiększa jej napięcie. Dzięki temu skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

Mezoterapia to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Polega na śródskórnej aplikacji kwasu hialuronowego nieusieciowanego, wzbogaconego o inne składniki, np.: prolinę, glicynę, mannitol, peptydy, witaminy itp. Zabieg wykonuje się igłą lub kaniulą.

Zabieg ten warto wykonywać także profilaktycznie, już u osób po 25-tym roku życia a od 35 roku powinien się stać najważniejszym i najczęściej wykonywanym zabiegiem w walce z czasem. Stosowany może być na całe ciało, ale najczęściej wykonywany jest na twarz, szyję, dekolt i dłonie.

Mezoterapię wykorzystujemy także do walki z wypadającymi włosami, rozstępami czy cellulitem. Każdą mezoterapię, w zależności od stosowanego preparatu (odżywcze czy liftingujące) stosujemy w seriach: 3-6 zabiegów co 2-3 tygodnie, a następnie wykonywany jest zabieg przypominający lub wg wskazań lekarza.

Cena zabiegu zależy jest od stosowanego do iniekcji preparatu a ten wybierany jest podczas indywidualnej konsultacji z lekarzem przed zabiegiem. Czasem skóra wymaga połączenia kilku preparatów i technik aplikacji.

Procedura Hydrobalans

  • Polega na podaniu kwasu hialuronowego lekko usieciowanego w głębsze warstwy skóry (Restylane Skinbooster) Preparat podaje się liniowo przy pomocy kaniuli. Tym samym minimalizuje się ślady po zabiegu, ilość nakłuć jest bardzo ograniczona co minimalizuje ilość ewentualnych siniaczków.

Power Mezo

  • Połączenie dwóch zabiegów: peelingu PQ age Evolution i mezoterapii Princess Rich doskonale skórę kondycjonuje, zwiększa jej napięcie i liftinguje już po pierwszym zabiegu.

Neauvia Hydro Deluxe

  • W tym zabiegu również chętnie stosuję kaniulę, co minimalizuje skutki uboczne zabiegu.
    Nieusieciowany kwas hialuronowy jest wzbogacony o glicynę, prolinę i hydroksyapatyt – niezbędne w produkcji kolagenu i elastyny.